PLOMBIR VANILYA WAFFLE CUP

Gelenek unutulamaz. Yaz günlerinde iştahınızı açacak nefis gofret fincanında meşhur dondurma. Plombır yaşayan bir dondurma efsanesidir.

PLOMBIR VANILLA WITH CONDENSED MILK

Dondurma ve yoğun sütün ideal kombinasyonu. Sizi aynı anda hem ferahlatan hem de tatlandıran klasik bir tarif.

PLOMBIR WITH KAKAO SAUGE

Çıtır gofret kabındaki klasik Plombır dondurmanın çikolata sosu ile efsanevi uyumu, mükemmel tadı yla damağınızda kalacak.

PLOMBIR CLASSIC SANDWICH

Classic Plombır Sandwich sizi ilk görüşte şaşırtıp, sıra dışı malzemelerin harmanlı birleşimiyle baştan çıkarıyor: krema, ince vanilya aroması ve çıtır gofretler.

KAKAO BOOM

Paha biçilemez lezzet. İçeriği ve zengin tadıyla lüksü vurguluyor. Kaplamasındaki ceviz parçacıkları ile aklınızı başınızdan alacak nefis çikolatalı dondurma.

SOLO

En sofistike tatlar için Solo, kalın çikolata kabuğunun altında sizi serinleten muhteşem bir dondurma. Dinlenirken kendinize enerji verin.

WHY NOT

Sizi çikolata parçacıkları ile taze gevrek bisküvilerin lezzet katmanları arasında yazın tadını çıkarmaya davet ediyor.

ICE KIMO

Geleneksel tadı ve mükemmel tarifi ile herkes tarafından beğenilen klasik dondurma. Lezzetli dondurma ve sütlü çikolatanın mükemmel kombinasyonu.

GULLIVER CLASSIC

Lezzet ve benzersiz uyumu keşfedin. İçindekilerin pürüzsüzlüğüyle sizi tutsak edecek ihtişamlı bir dondurma. Sütün konsantrasyonu ve mükemmel çikolata bileşimi ile tanımlanan bu orijinal tat size ilham verecek.

GULLIVER FISTIK

Gerçek Antep fıstığının baskın tadıyla duyguları doruğa çıkaran gerçek bir dondurma. Gulliver sizi bu maceraya davet ediyor.

FRAGOLINA

Taze seçilmiş çileklerin dayanılmaz tadı, dondurmanın narin dokunuşuyla mükemmel bir uyum içinde kucaklaşıyor ve şerbetiyle sizi şımartıyor.

ÇİLEK

Eğlenceli tasarım ve narin Çilek tadıyla her yaştan çocuğu serinletecek enfes dondurma.

MELONE

Dilim kavun tasarımlı Melone damak zevkinizi okşayacak. Size rafine bir dondurmada buluşan zarif aromaların kasırgasını yaşatmak için yaratılan özel bir lezzet.

ARBUZ

En hafif yaz tatlısı şimdi de dondurma şeklinde! Tıpkı bir dilim karpuz gibi ağzınızı sulandıracak ve susuzluğunuzu dindirecek.